Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > MMF-25FRE21R5
Cerere de cotație
românesc
MMF-25FRE21R5
  • Număr parc
    MMF-25FRE21R5
  • Descriere
    RES SMD 1% 1/4W MELF
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
  • Rezistenţă
    21.5 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.25W, 1/4W
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • descriere detaliata
    21.5 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film