Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > MMF204BRC511R
Cerere de cotație
românesc
MMF204BRC511R
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
6000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MMF204BRC511R
  • Descriere
    RES SMD 0.1% 0.4W MELF
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±0.1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±15ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    MELF
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
  • Serie
    MMF
  • Rezistenţă
    511 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.4W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    MELF, 0204
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    511 Ohms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film