Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > MMP100FRE63K4
Cerere de cotație
românesc
MMP100FRE63K4
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
6000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MMP100FRE63K4
  • Descriere
    RES SMD 1% 1W MELF
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    MELF
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
  • Serie
    MMP
  • Rezistenţă
    63.4 kOhms
  • Putere (Wați)
    1W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    MELF, 0207
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    63.4 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film