Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > PSM7WSJB-91R
Cerere de cotație
românesc
4419199PSM7WSJB-91R ImagineYageo
PSM7WSJB-91R
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    PSM7WSJB-91R
  • Descriere
    RES 91 OHM 7W 5% RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.984" L x 0.354" W (25.00mm x 9.00mm)
  • Serie
    PSM
  • Rezistenţă
    91 Ohms
  • Putere (Wați)
    7W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 350°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    25 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.409" (10.40mm)
  • Caracteristici
    Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    91 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound