Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RE1206FRE07205RL
Cerere de cotație
românesc
691063RE1206FRE07205RL ImagineYageo
RE1206FRE07205RL
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RE1206FRE07205RL
  • Descriere
    RES SMD 205 OHM 1% 1/4W 1206
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1206
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
  • Serie
    RE
  • Rezistenţă
    205 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.25W, 1/4W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1206 (3216 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    20 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Caracteristici
    Moisture Resistant
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    205 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film