Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RT0201FRE0731R6L
Cerere de cotație
românesc
3585285RT0201FRE0731R6L ImagineYageo
RT0201FRE0731R6L
  • Număr parc
    RT0201FRE0731R6L
  • Descriere
    RES SMD 31.6 OHM 1% 1/20W 0201
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0201
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • Rezistenţă
    31.6 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.05W, 1/20W
  • Pachet / Caz
    0201 (0603 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    17 Weeks
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.010" (0.26mm)
  • descriere detaliata
    31.6 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film