Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RT0402FRE07820RL
Cerere de cotație
românesc
1871386RT0402FRE07820RL ImagineYageo
RT0402FRE07820RL
  • Număr parc
    RT0402FRE07820RL
  • Descriere
    RES SMD 820 OHM 1% 1/16W 0402
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0402
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Rezistenţă
    820 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.063W, 1/16W
  • Pachet / Caz
    0402 (1005 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    19 Weeks
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.014" (0.35mm)
  • descriere detaliata
    820 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film