Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RT0805FRE072K61L
Cerere de cotație
românesc
2018924RT0805FRE072K61L ImagineYageo
RT0805FRE072K61L
  • Număr parc
    RT0805FRE072K61L
  • Descriere
    RES SMD 2.61K OHM 1% 1/8W 0805
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Rezistenţă
    2.61 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.125W, 1/8W
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • descriere detaliata
    2.61 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film