Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RT1206FRE07274RL
Cerere de cotație
românesc
1974113RT1206FRE07274RL ImagineYageo
RT1206FRE07274RL
  • Număr parc
    RT1206FRE07274RL
  • Descriere
    RES SMD 274 OHM 1% 1/4W 1206
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea nominală - AC
  • Tensiune - Lucrare
    0.25W, 1/4W
  • Tensiune - Defalcare
    1206
  • Grosime (Max)
    ±50ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
  • Serie
    RT
  • Starea RoHS
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizare
    1206 (3216 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Codul producătorului
    RT1206FRE07274RL
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Caracteristici
    Moisture Resistant
  • lui FIFO
    2
  • Descriere extinsă
    274 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    ±1%
  • Descriere
    RES SMD 274 OHM 1% 1/4W 1206