Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RT1206FRE0746R4L
Cerere de cotație
românesc
3566591RT1206FRE0746R4L ImagineYageo
RT1206FRE0746R4L
  • Număr parc
    RT1206FRE0746R4L
  • Descriere
    RES SMD 46.4 OHM 1% 1/4W 1206
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
  • Rezistenţă
    46.4 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.25W, 1/4W
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • descriere detaliata
    46.4 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film