Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RT1210FRE07470RL
Cerere de cotație
românesc
3407871RT1210FRE07470RL ImagineYageo
RT1210FRE07470RL
  • Număr parc
    RT1210FRE07470RL
  • Descriere
    RES SMD 470 OHM 1% 1/4W 1210
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1210
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
  • Rezistenţă
    470 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.25W, 1/4W
  • Pachet / Caz
    1210 (3225 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    17 Weeks
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • descriere detaliata
    470 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film