Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RT2512FKE07124RL
Cerere de cotație
românesc
758142RT2512FKE07124RL ImagineYageo
RT2512FKE07124RL
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
4000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RT2512FKE07124RL
  • Descriere
    RES SMD 124 OHM 1% 3/4W 2512
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    2512
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
  • Serie
    RT
  • Rezistenţă
    124 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.75W, 3/4W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    2512 (6432 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    17 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Caracteristici
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    124 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film