Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > ATV04A430JB-HF
Cerere de cotație
românesc
6982990ATV04A430JB-HF ImagineComchip Technology
ATV04A430JB-HF
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ATV04A430JB-HF
  • Descriere
    TVS DIODE 43V 69.4V SMA
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    43V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    69.4V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    47.8V
  • Tip
    Zener
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SMA (DO-214AC)
  • Serie
    Automotive, AEC-Q101
  • Protecția liniei electrice
    No
  • Power - vârf de vârf
    400W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    DO-214AC, SMA
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    5.76A