Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > ATV04A480JB-HF
Cerere de cotație
românesc
3722479ATV04A480JB-HF ImagineComchip Technology
ATV04A480JB-HF
In stoc
5000+
  • Număr parc
    ATV04A480JB-HF
  • Descriere
    TVS DIODE 48V 77.4V SMA
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    48V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    77.4V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    53.3V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SMA (DO-214AC)
  • Power - vârf de vârf
    400W
  • Pachet / Caz
    DO-214AC, SMA
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    5.17A