Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > ATV15C480J-HF
Cerere de cotație
românesc
1455110ATV15C480J-HF ImagineComchip Technology
ATV15C480J-HF
In stoc
3000+
  • Număr parc
    ATV15C480J-HF
  • Descriere
    TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    1
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    53.3V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    48V
  • Tensiune - Defalcare
    SMC (DO-214AB)
    Automotive, AEC-Q101
  • Starea RoHS
    Tape & Reel (TR)
  • Ripple Current - Frecvență scăzută
    Automotive
  • Protecția liniei electrice
    1500W (1.5kW)
  • Power - vârf de vârf
    19.38A
  • Polarizare
    DO-214AB, SMC
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Codul producătorului
    ATV15C480J-HF
  • Descriere
    TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    77.4V