Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > ATV15C5V0JB-HF
Cerere de cotație
românesc
5417105ATV15C5V0JB-HF ImagineComchip Technology
ATV15C5V0JB-HF
In stoc
3000+
  • Număr parc
    ATV15C5V0JB-HF
  • Descriere
    TVS DIODE 5V 9.2V DO214AB
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    5V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    9.2V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    6.4V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    DO-214AB (SMC)
  • Power - vârf de vârf
    1500W (1.5kW)
  • Pachet / Caz
    DO-214AB, SMC
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    163.04A