Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > TV04A240JB-G
Cerere de cotație
românesc
5058188TV04A240JB-G ImagineComchip Technology
TV04A240JB-G
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TV04A240JB-G
  • Descriere
    TVS DIODE 24V 38.9V SMA
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    24V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    38.9V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    26.7V
  • Tip
    Zener
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SMA (DO-214AC)
  • Serie
  • Protecția liniei electrice
    No
  • Power - vârf de vârf
    400W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    DO-214AC, SMA
  • Alte nume
    TV04A240JBG
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    10.28A