Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > TV04A280JB-HF
Cerere de cotație
românesc
5592513TV04A280JB-HF ImagineComchip Technology
TV04A280JB-HF
  • Număr parc
    TV04A280JB-HF
  • Descriere
    TVS DIODE 28V 45.4V SMA
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    28V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    45.4V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    31.1V
  • Power - vârf de vârf
    400W
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    8.81A