Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > TV04A301JB-G
Cerere de cotație
românesc
6437851TV04A301JB-G ImagineComchip Technology
TV04A301JB-G
  • Număr parc
    TV04A301JB-G
  • Descriere
    TVS DIODE 300V 486V SMA
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    300V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    486V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    335V
  • Power - vârf de vârf
    400W
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    820mA