Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B25835M1225K7
Cerere de cotație
românesc
B25835M1225K7
  • Număr parc
    B25835M1225K7
  • Descriere
    CAP FILM 2.2UF 2.1KVAC QC TERM
  • Tensiunea nominală - AC
    2100V (2.1kV)
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Dimensiune / Dimensiune
    2.362" Dia (60.00mm)
  • Alte nume
    B25835M1225K 7
    B25835M1225K007
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 85°C
  • Înălțime - așezată (Max)
    5.157" (131.00mm)
  • descriere detaliata
    2.2µF Film Capacitor 2100V (2.1kV) Radial, Can
  • capacitanță
    2.2µF