Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B25835M1474K7
Cerere de cotație
românesc
B25835M1474K7
  • Număr parc
    B25835M1474K7
  • Descriere
    CAP FILM 0.47UF 2.1KVAC QC TERM
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
  • Tensiunea nominală - AC
    2100V (2.1kV)
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Serie
    B25835
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    B25835M1474K 7
    B25835M1474K007
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Chassis, Stud Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    3.740" (95.00mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
  • descriere detaliata
    0.47µF Film Capacitor 2100V (2.1kV) Radial, Can
  • capacitanță
    0.47µF