Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B25835M6225K7
Cerere de cotație
românesc
B25835M6225K7
  • Număr parc
    B25835M6225K7
  • Descriere
    CAP FILM 2.2UF 900VAC QC TERM
  • Tensiunea nominală - AC
    900V
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.772" Dia (45.00mm)
  • Alte nume
    B25835M6225K 7
    B25835M6225K007
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 85°C
  • Înălțime - așezată (Max)
    2.244" (57.00mm)
  • descriere detaliata
    2.2µF Film Capacitor 900V Radial, Can
  • capacitanță
    2.2µF