Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B25835M6334K7
Cerere de cotație
românesc
B25835M6334K7
  • Număr parc
    B25835M6334K7
  • Descriere
    CAP FILM 0.33UF 900VAC QC TERM
  • Tensiunea nominală - AC
    900V
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Alte nume
    B25835M6334K 7
    B25835M6334K007
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 85°C
  • Înălțime - așezată (Max)
    2.244" (57.00mm)
  • descriere detaliata
    0.33µF Film Capacitor 900V Radial, Can
  • capacitanță
    0.33µF