Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32520C6473J289
Cerere de cotație
românesc
B32520C6473J289
In stoc
6400+
  • Număr parc
    B32520C6473J289
  • Descriere
    CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    400V
  • Tensiunea nominală - AC
    200V
  • Toleranţă
    ±5%
  • Serie
    B32520
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    6 Weeks
  • Spațiul de plumb
    0.295" (7.50mm)
  • descriere detaliata
    0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • capacitanță
    0.047µF