Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32520C6473K000
Cerere de cotație
românesc
4085812B32520C6473K000 ImagineEPCOS
B32520C6473K000
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B32520C6473K000
  • Descriere
    CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    400V
  • Tensiunea nominală - AC
    200V
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    PC Pins
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
  • Serie
    B32520
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Alte nume
    B32520C6473K
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    6 Weeks
  • Spațiul de plumb
    0.295" (7.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
  • descriere detaliata
    0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • capacitanță
    0.047µF