Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32656S0125K565
Cerere de cotație
românesc
6660509B32656S0125K565 ImagineEPCOS
B32656S0125K565
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B32656S0125K565
  • Descriere
    CAP FILM 1.2UF 10% 1KVDC SCREW
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    1000V (1kV)
  • Tensiunea nominală - AC
    480V
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    Screw Terminals
  • Serie
    B32656S
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Rectangular Box
  • Alte nume
    B32656S 125K565
    B32656S125K565
    B32656S125K565-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 100°C
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Spațiul de plumb
    0.866" (22.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Low ESL
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    5 mOhms
  • Material dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • descriere detaliata
    1.2µF Film Capacitor 480V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
  • capacitanță
    1.2µF