Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32656S0125K577
Cerere de cotație
românesc
B32656S0125K577
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
144+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B32656S0125K577
  • Descriere
    CAP FILM 1.2UF 10% 1KVDC R BOX
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    1000V (1kV)
  • Tensiunea nominală - AC
    480V
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    Screw Terminals
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm)
  • Serie
    B32656S
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Rectangular Box
  • Alte nume
    B32656S 125K577
    B32656S125K577
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 100°C
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Spațiul de plumb
    1.457" (37.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.555" (39.50mm)
  • Caracteristici
    Low ESL
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    5 mOhms
  • Material dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • descriere detaliata
    1.2µF Film Capacitor 480V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
  • capacitanță
    1.2µF