Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32672L1822K289
Cerere de cotație
românesc
B32672L1822K289
In stoc
3840+
  • Număr parc
    B32672L1822K289
  • Descriere
    CAP FILM 8200PF 10% 1.6KVDC RAD
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    1600V (1.6kV)
  • Tensiunea nominală - AC
    600V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
  • Serie
    B32672L
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 110°C
  • Spațiul de plumb
    0.591" (15.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.433" (11.00mm)
  • descriere detaliata
    8200pF Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    8200pF