Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32672L2224K289
Cerere de cotație
românesc
B32672L2224K289
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3840+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B32672L2224K289
  • Descriere
    CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    250V
  • Tensiunea nominală - AC
    160V
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    PC Pins
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
  • Serie
    B32672L
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 110°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Spațiul de plumb
    0.591" (15.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.433" (11.00mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • descriere detaliata
    0.22µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    0.22µF