Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32672L8432J189
Cerere de cotație
românesc
531075
B32672L8432J189
In stoc
5200+
  • Număr parc
    B32672L8432J189
  • Descriere
    CAP FILM 4300PF 5% 2KVDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    2000V (2kV)
  • Tensiunea nominală - AC
    700V
  • Toleranţă
    ±5%
  • Serie
    B32672L
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 110°C
  • Spațiul de plumb
    0.591" (15.00mm)
  • descriere detaliata
    4300pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    4300pF