Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > B32672L8472K189
Cerere de cotație
românesc
5318575B32672L8472K189 ImagineEPCOS
B32672L8472K189
In stoc
5200+
  • Număr parc
    B32672L8472K189
  • Descriere
    CAP FILM 4700PF 10% 2KVDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    2000V (2kV)
  • Tensiunea nominală - AC
    700V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
  • Serie
    B32672L
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 110°C
  • Spațiul de plumb
    0.591" (15.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • descriere detaliata
    4700pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    4700pF