Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B41858D8687M9
Cerere de cotație
românesc
6488724B41858D8687M9 ImagineEPCOS
B41858D8687M9
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3600+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B41858D8687M9
  • Descriere
    CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    63V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.6A @ 100kHz
    Polar
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    B41858D8687M009
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.295" (7.50mm)
  • Impedanta
    70 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    77 mOhm @ 10kHz
  • descriere detaliata
    680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 77 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    680µF