Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B41858E5228M9
Cerere de cotație
românesc
B41858E5228M9
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B41858E5228M9
  • Descriere
    CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    25V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Serie
    B41858
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.381A @ 100kHz
    Polar
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    B41858E5228M009
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.295" (7.50mm)
  • Impedanta
    31 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    31 mOhm @ 10kHz
  • descriere detaliata
    2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 31 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    2200µF