Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43511E9687M000
Cerere de cotație
românesc
B43511E9687M000
In stoc
112+
  • Număr parc
    B43511E9687M000
  • Descriere
    CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    400V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Serie
    B43511
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.7A @ 100Hz
  • Alte nume
    B43511E9687M
    B43511E9687M-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    22 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.886" (22.50mm)
  • Impedanta
    150 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    2.835" (72.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    140 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 140 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    680µF