Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43512A0397M000
Cerere de cotație
românesc
B43512A0397M000
In stoc
240+
  • Număr parc
    B43512A0397M000
  • Descriere
    CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP-IN
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    420V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Serie
    B43512
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.44A @ 100Hz
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    B43512A0397M
    B43512A397M
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.886" (22.50mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    320 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    390µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 320 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    390µF