Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43512B6827M000
Cerere de cotație
românesc
B43512B6827M000
In stoc
132+
  • Număr parc
    B43512B6827M000
  • Descriere
    CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP 4LD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    500V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.575" Dia (40.00mm)
  • Serie
    B43512
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.16A @ 100Hz
  • Alte nume
    B43512B6827M
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 85°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    36 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.886" (22.50mm)
  • Impedanta
    240 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    3.031" (77.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    150 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    820µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 150 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    820µF