Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43512C5158M000
Cerere de cotație
românesc
B43512C5158M000
In stoc
112+
  • Număr parc
    B43512C5158M000
  • Descriere
    CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP-IN
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    450V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.969" Dia (50.00mm)
  • Serie
    B43512
  • Ripple Current @ Low Frequency
    6.27A @ 100Hz
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    B43512C5158M
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.886" (22.50mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    2.638" (67.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    80 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    1500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 80 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    1500µF