Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43515B9477M000
Cerere de cotație
românesc
B43515B9477M000
In stoc
132+
  • Număr parc
    B43515B9477M000
  • Descriere
    CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    400V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.575" Dia (40.00mm)
  • Serie
    B43515
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.14A @ 100Hz
  • ambalare
    Tray
  • Alte nume
    B43515B9477M
    B43515B9477M-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.886" (22.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    240 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    190 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 190 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    470µF