Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43515C5567M000
Cerere de cotație
românesc
B43515C5567M000
In stoc
112+
  • Număr parc
    B43515C5567M000
  • Descriere
    CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    450V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.772" Dia (45.00mm)
  • Serie
    B43515
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.35A @ 100Hz
  • ambalare
    Tray
  • Alte nume
    B43515C5567M
    B43515C5567M-ND
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 105°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    22 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.886" (22.50mm)
  • Impedanta
    330 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    270 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 270 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    560µF