Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43544A6477M002
Cerere de cotație
românesc
B43544A6477M002
In stoc
240+
  • Număr parc
    B43544A6477M002
  • Descriere
    CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    500V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Serie
    B43544
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.51A @ 100Hz
  • ambalare
    Tray
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Alte nume
    B43544A6477M 2
    B43544A6477M 2
    B43544A6477M2-ND
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Durată de viață @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    270 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    2.244" (57.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    180 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    470µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 180 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    470µF