Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43544A7277M067
Cerere de cotație
românesc
3161158B43544A7277M067 ImagineEPCOS
B43544A7277M067
In stoc
240+
  • Număr parc
    B43544A7277M067
  • Descriere
    CAP ALUM 270UF 20% 550V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    550V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.79A @ 100Hz
  • ambalare
    Tray
  • Alte nume
    B43544A7277M 67
    B43544A7277M67
    B43544A7277M67-ND
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 105°C
  • Durată de viață @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Impedanta
    680 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    430 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    270µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 430 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    270µF