Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43564A2279M7
Cerere de cotație
românesc
B43564A2279M7
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
18+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B43564A2279M7
  • Descriere
    CAP ALUM 27000UF 20% 250V SCREW
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    3.583" Dia (91.00mm)
  • Serie
    B43564
  • Ripple Current @ Low Frequency
    45.1A @ 100Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Alte nume
    B43564A2279M007
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Durată de viață @ Temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    1.248" (31.70mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    5 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    8.740" (222.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    6 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    27000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 6 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    27000µF