Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43564A2688M3
Cerere de cotație
românesc
B43564A2688M3
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
32+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B43564A2688M3
  • Descriere
    CAP ALUM 6800UF 20% 250V SCREW
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Serie
    B43564
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Alte nume
    B43564A2688M003
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Durată de viață @ Temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • descriere detaliata
    6800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    6800µF