Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43584A6278M000
Cerere de cotație
românesc
2545332B43584A6278M000 ImagineEPCOS
B43584A6278M000
In stoc
1+
  • Număr parc
    B43584A6278M000
  • Descriere
    CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    500V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Serie
    B43584
  • Ripple Current @ Low Frequency
    11.2A @ 100Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Alte nume
    B43584A6278M
    B43584A6278M-ND
    B43584A6278M000-ND
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    1.248" (31.70mm)
  • Impedanta
    43 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    4.161" (105.70mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    36 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    2700µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 36 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    2700µF