Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43584A6337M000
Cerere de cotație
românesc
B43584A6337M000
  • Număr parc
    B43584A6337M000
  • Descriere
    CAP ALUM 330UF 20% 500V SCREW
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    500V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Serie
    B43584
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Alte nume
    B43584A6337M
    B43584A6337M-ND
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Durată de viață @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • descriere detaliata
    330µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    330µF