Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > B82464P4154M000
Cerere de cotație
românesc
1322823B82464P4154M000 ImagineEPCOS
B82464P4154M000
In stoc
1+
  • Număr parc
    B82464P4154M000
  • Descriere
    FIXED IND 150UH 850MA 320 MOHM
  • Toleranţă
    ±20%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
  • ecranare
    Shielded
  • Serie
    B82464P4
  • ambalare
    Original-Reel®
  • Pachet / Caz
    Nonstandard
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C
  • Material - Core
    Ferrite
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Frecventa de inductie - test
    100kHz
  • Inductanţă
    150µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.189" (4.80mm)
  • Frecventa - Self Resonant
  • descriere detaliata
    150µH Shielded Wirewound Inductor 850mA 320 mOhm Max Nonstandard
  • Rezistența DC (DCR)
    320 mOhm Max
  • Ratingul curent
    850mA
  • Curent - saturație
    900mA