Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > B82464P4682M000
Cerere de cotație
românesc
3112419B82464P4682M000 ImagineEPCOS
B82464P4682M000
In stoc
1+
  • Număr parc
    B82464P4682M000
  • Descriere
    FIXED IND 6.8UH 4.3A 20 MOHM SMD
  • Toleranţă
    ±20%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
  • ecranare
    Shielded
  • Serie
    B82464P4
  • ambalare
    Cut Tape (CT)
  • Pachet / Caz
    Nonstandard
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C
  • Material - Core
    Ferrite
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Frecventa de inductie - test
    100kHz
  • Inductanţă
    6.8µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.189" (4.80mm)
  • Frecventa - Self Resonant
  • descriere detaliata
    6.8µH Shielded Wirewound Inductor 4.3A 20 mOhm Max Nonstandard
  • Rezistența DC (DCR)
    20 mOhm Max
  • Ratingul curent
    4.3A
  • Curent - saturație
    4.6A