Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > Memorie > 70V3399S133PRF
Cerere de cotație
românesc
70V3399S133PRF
  • Număr parc
    70V3399S133PRF
  • Descriere
    IC SRAM 2M PARALLEL 128TQFP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Scrieți timpul ciclului - Word, Page
  • Tensiune - Aprovizionare
    3.15 V ~ 3.45 V
  • Tehnologie
    SRAM - Dual Port, Synchronous
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    128-TQFP (14x20)
  • Serie
  • ambalare
    Tray
  • Pachet / Caz
    128-LQFP
  • Alte nume
    IDT70V3399S133PRF
    IDT70V3399S133PRF-ND
  • Temperatura de Operare
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Tip de memorie
    Volatile
  • Dimensiunea memoriei
    2Mb (128K x 18)
  • Interfața de memorie
    Parallel
  • Formatul memoriei
    SRAM
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • descriere detaliata
    SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (128K x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 128-TQFP (14x20)
  • Frecvența ceasului
    133MHz