Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > Memorie > 70V3399S166BC
Cerere de cotație
românesc
526476470V3399S166BC ImagineIDT (Integrated Device Technology)
70V3399S166BC
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
12+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    70V3399S166BC
  • Descriere
    IC SRAM 2M PARALLEL 256CABGA
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Scrieți timpul ciclului - Word, Page
  • Tensiune - Aprovizionare
    3.15 V ~ 3.45 V
  • Tehnologie
    SRAM - Dual Port, Synchronous
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    256-CABGA (17x17)
  • Serie
  • ambalare
    Tray
  • Pachet / Caz
    256-LBGA
  • Alte nume
    IDT70V3399S166BC
    IDT70V3399S166BC-ND
  • Temperatura de Operare
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    4 (72 Hours)
  • Tip de memorie
    Volatile
  • Dimensiunea memoriei
    2Mb (128K x 18)
  • Interfața de memorie
    Parallel
  • Formatul memoriei
    SRAM
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • descriere detaliata
    SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (128K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 256-CABGA (17x17)
  • Frecvența ceasului
    166MHz