Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 2211YA250102KXRSP
Cerere de cotație
românesc
48346872211YA250102KXRSP ImagineKnowles Syfer
2211YA250102KXRSP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
8000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    2211YA250102KXRSP
  • Descriere
    CAP CER 1000PF 250V X7R 2211
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Grosime (Max)
    0.100" (2.54mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R (2R1)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
  • Serie
    FlexiCap™
  • Evaluări
    X1, Y2
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    2211 (5728 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCC
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Stil de plumb
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Soft Termination, High Voltage
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    1000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric)
  • capacitanță
    1000pF